Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5