Movies
Ratings
308
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The Collini CaseRated ★ 4.0
Our Last TangoRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 1.0
Wicker ParkRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
I Am Heath LedgerRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
All That JazzRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0