Movies
Ratings
33
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
HugoRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5