Movies
Ratings
618
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5