Movies
Ratings
349
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0