Series
Ratings
55
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5