Titles you rated
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0