Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5