Movies
Ratings
571
Mickey 17Rated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 2.0
HoneySweetRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Riceboy SleepsRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.5
CorsageRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- 비건들의 수다Rated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5