Titles you rated
National TreasureRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
ChawRated ★ 1.5
Heart is...Rated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5