Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Life on MarsRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 1.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0