Movies
Ratings
756
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.5