Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The SilenceRated ★ 2.0
MineRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5