Movies
Ratings
172 InfernoRated ★ 4.5 InfernoRated ★ 4.5
 Avengers: EndgameRated ★ 4.0 Avengers: EndgameRated ★ 4.0
 Captain MarvelRated ★ 3.5 Captain MarvelRated ★ 3.5
 Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5 Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
 On Your Wedding DayRated ★ 3.0 On Your Wedding DayRated ★ 3.0
 Midnight SunRated ★ 3.0 Midnight SunRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
 She's the ManRated ★ 3.0 She's the ManRated ★ 3.0
 Escape PlanRated ★ 3.5 Escape PlanRated ★ 3.5
 Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0 Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
 50 First DatesRated ★ 3.5 50 First DatesRated ★ 3.5
 Thor: RagnarokRated ★ 3.5 Thor: RagnarokRated ★ 3.5
 DunkirkRated ★ 4.5 DunkirkRated ★ 4.5
 The Last WordRated ★ 3.0 The Last WordRated ★ 3.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
 The MummyRated ★ 1.0 The MummyRated ★ 1.0
 Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5 Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5