Movies
Ratings
14
Spirited AwayRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0