Movies
Ratings
154
Still LifeRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.5
Worlds ApartRated ★ 4.0
The DiscoveryRated ★ 4.5
Another EarthRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
While We're YoungRated ★ 3.0
Song to SongRated ★ 0.5
CocoRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5