Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0