Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.0
Dr. JinRated ★ 1.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
GhostRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0