Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0