Titles you rated
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
- Please Save My EarthRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 2.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5