Movies
Ratings
114
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The FrightenersRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5