Titles you rated
SwiriRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5