Movies
Ratings
262
White ChicksRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5