Series
Ratings
26
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0