Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0