Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Photographer of MauthausenRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 4.0- HeroRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
Ice BarRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5