Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5