Movies
Ratings
100- ApostleRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 2.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
PainedRated ★ 1.5
BraveRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0