Titles you rated
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam Seed HD RemasterRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Run with the WindRated ★ 5.0