Movies
Ratings
174
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
CartRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
AftershockRated ★ 0.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0