Series
Ratings
75
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.5
SoulRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0