Movies
Ratings
248
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 0.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.5
xXxRated ★ 2.5