Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
EliteRated ★ 2.0
Living With YourselfRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 4.0- Project Runway KoreaRated ★ 4.0
- I'm HomeRated ★ 3.5