Titles you rated
Midnight MassRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Pan AmRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5