Titles you rated
Blade: TrinityRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0