Movies
Ratings
249
The Florida ProjectRated ★ 5.0
ContactRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
AlliedRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
SuffragetteRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0