Titles you rated
AmbushRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
Love at First SightRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.0
Before I FallRated ★ 2.0