Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5