Titles you rated
MovingRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
Handa-kunRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
The OARated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.5