Movies
Ratings
25
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
FluRated ★ 0.5
TunnelRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5