Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
DianaRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0