Movies
Ratings
537
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
James and the Giant PeachRated ★ 3.5
Partly CloudyRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 2.5
The FlyRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
TessRated ★ 3.0
The Good SonRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
Finding NeverlandRated ★ 4.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.5