Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0