Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.0
Righteous TiesRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0