Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5