Movies
Ratings
258
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5- SABAKANRated ★ 3.0
The Greatest Night in PopRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 4.0