Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
To. JennyRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5