Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5