Movies
Ratings
23
New WorldRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0