Series
Ratings
34
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 1.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 1.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
Missing NineRated ★ 0.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 0.5
BORDERRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 0.5